8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Hajnat vjedhin stoli ari dhe katër telefona në një shtëpi të Prizrenit

Një burrë ka njoftuar policinë se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij.

Nga aty, hajnat kanë vjedhur stoli ari dhe katër telefona mobil.

Policia njofton përmes raportit se rasti është duke u hetuar

Më Shumë

Kryesuesja e Kuvendit të Prizrenit thërret  seancë të jashtëzakonshme

Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Prizrenit, Antigona Bytyqi, ka ftuar të gjithë anëtarët e Kuvendit   në një seancë  të  jashtëzakonshme. Seanca mbahet të martën,...

Vdes 41-vjeçari pasi u godit nga rryma elektrike teksa po peshkonte në Romajë

Një person ka vdekur sonte në Spitalin Rajonal të Prizrenit, pasi derisa ishte duke peshkuar me gjenerator elektrik, në fshatin Romajë, ishte goditur nga...

Lajmet e Fundit