23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Hajnat vjedhin stoli ari dhe katër telefona në një shtëpi të Prizrenit

Një burrë ka njoftuar policinë se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij.

Nga aty, hajnat kanë vjedhur stoli ari dhe katër telefona mobil.

Policia njofton përmes raportit se rasti është duke u hetuar

Më Shumë

Shtëpia e Ukshin Hotit, vendi i kujtesës kombëtare

Shtëpia e intelektualit dhe atdhetarit të shquar, Hoti është shëndrruar në muze para disa vitesh. Ky i fundit vazhdon të jetë i zhdukur. Shtëpia e...

9 vjet burg për basketbollisten amerikane në Rusi

Ylli i basketbollit amerikan për femra, Brittney Griner, do të duhet të shpenzojë nëntë vjet në burg, për akuza të trafikimit të drogërave, pasi...

Lajmet e Fundit