15.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Hidhet nga kati i pestë i banesës, humbë jetën një i ri në Prizren

Një person ka ndërruar jetë pasi u hodh nga banesa në katin e pestë në Prizren. Ngjarja ka ndodhur në mesnatë.
Viktima është i nacionalitetit turk.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Hazir Berisha ka konfirmuar për “PrizrenPress” rastin tragjik të vetëvrasjes.

“Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 1:00 të natës”, tregon Berisha për “PrizrenPress”. Sipas tij viktima është në moshë të re.

“Ende nuk dihen rrethanat e vetëvrasjes”, thotë Berisha. Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

QKMF-së në Malishevë i shtohen edhe katër mjek të rinj

Sot, në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF) “Dr.Shpëtim Robaj” në Malishevë, janë nënshkruar kontratat e punës me katër mjek të rinj, mjek të...

Zafir Berisha kujton heroizmin dhe rezistencën e ‘Lagjes së Trimave’ në Prizren

Kryetari i Nismës në Prizren, Zafir Berisha, ka përkujtuar masakrën e Tusuzit në 25-vjetorin e sulmit serb ndaj shqiptarëve në lagjen "Tusuz" të Prizrenit "Lagja...

Lajmet e Fundit