9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Horoskopi/Do të përjetoni emocione të bukura!

Horoskopi i datës 23 prill 2022 sugjeron se disa shenja duhet të lënë elementë të caktuar të jetës së tyre në të kaluarën, ndërsa shenja të tjera duhet të tregojnë më shumë kujdes për ndjenjat.

Lexoni parashikimet e plota më poshtë:

Dashi
Tashm? ka ardhur momenti q? t? shikoni p?rpara dhe t? prisni mund?sit? q? do ju ofrohen.

Demi
Do t? keni shum? d?shir? p?r t? dashuruar, p?r t? q?ndruar me t? tjer?t dhe p?r t? buz?qeshur.

Binjak?t
Nuk jeni t? sigurt? p?r at? q? doni. N? dashuri di?ka ju shqet?son, ndaj mundohuni t? sqaroheni, por duke shmangur konfliktet.

Gaforrja
Duhet t? tregoni m? shum? kujdes p?r ndjenjat, t? cilat po i lini pas dore p?r shkak t? problemeve t? jashtme.

Luani
Do t? shihni rezultate t? mira, si fryt i p?rkushtimit tuaj. Vet?m n? dashuri do t? ket? di?ka q? nuk shkon.

Virgj?resha
Mundohuni q? t? shkarkoni stresin dhe t? gjeni momente paqeje, duke u larguar nga njer?zit negativ. Gj?rat do t? zgjidhen gradualisht.

Peshorja
Druani se njeriu i zemr?s nuk ka ndjenja shum? t? sinqerta ndaj jush, ose sepse nuk iu p?rgjigjet n? t? nj?jt?n m?nyr?.

Akrepi
Do t? jeni t? mbushur me energji dhe ky rikuperim do t? ndikoj? pozitivisht edhe n? trupin tuaj. P?rfitoni nga kjo periudh? e favorshme p?r t? vepruar.

Shigjetari
Do t? p?rjetoni emocione t? bukura, ndaj l?reni veten t? lir? p?r t? shijuar ?do moment.

Bricjapi
B?ni qart?si me veten tuaj, merrni vendimin q? ju p?rshtatet, pa u b?r? pishman. Kjo pasi situata t?rhiq e mos l?sho, ju ka lodhur.

Ujori
Do t? hasni edhe probleme ekonomike, t? cilat k?rkojn? zgjidhje. Duhet t? jeni t? matur edhe me shpenzimet.

Peshqit
Parashikohen zhvillime dhe projekte t? reja t? cilat premtojn? rezultate t? favorshme. Mos i braktisni ?ndrrat, mund t’i ktheni n? realitet.

Më Shumë

Bajram Gigolli lanson projektin e radhës, i dedikohet dëshmorëve dhe martirëve të Lubizhdës së Hasit

Me një theks të fortë historik, kjo këngë përshkruan ngjarjet e njëra prej betejave më të rëndësishme të luftës së fundit në vendin tonë. Me...

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës, ja detaji që nuk u shpëtoi fansave

Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në ditët e fundit të shtatzanisë, ndërsa ditën e djeshme çifti...

Lajmet e Fundit