8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

I dërgoi mesazhe me përmbajtje erotike të miturës, arrestohet i dyshuari nga Prizreni

Është arrestuar një person në Prizren.

I njëjti gjatë muajit shkurt-mars 2023, ka ngacmuar seksualisht përmes rrjeteve sociale një të mitur, duke i dërguar mesazhe me përmbajtje erotike.

“Pas një pune hetimore është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që përmes rrjeteve sociale i ka dërguar mesazhe me përmbajtje erotike viktimës femër kosovare e mitur. I dyshuari në dëshminë e tij ka pranuar se i ka dërguar mesazhe viktimës”, ka njoftuar policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Lubizhdës së Hasit

Në Lubizhdë të Hasit, të premten është mbajtur manifestim përkujtimor në nderim të 14 dëshmorëve dhe 40 martirëve të këtij lokaliteti. Familjarë të dëshmorëve...

Sot moti me diell, temperaturat deri në 26 gradë Celsius

Moti sot në Kosovë parashikohet të jetë me diell dhe po ashtu edhe me vranësira. Siç bën të ditur Meteo Kosova, era do fryjë kryesisht...

Lajmet e Fundit