-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

I gjejnë marihuanë në veturë, arrestohet një person në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë patrullimit në fshatin Nashec të Prizrenit, ka ndalur automjetin e llojit Seat Ibiza me targa vendore.

Gjatë kontrollimit trupor te ngasësit, i është gjetur një sasi e substancës se dyshimtë për narkotik te llojit marihuanë e matur me peshoren elektronike me peshë 1.25 gram.

I dyshuari është sjell në stacionin policor dhe pas intervistimit me urdhër te prokurorit kujdestar, është liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

Më Shumë

Suharekë: Burri raporton në polici zhdukjen e gruas së tij

Një burrë e ka raportuar në polici zhdukjen e gruas së tij. Ai deklaroi se bashkëshortja ka dalë nga shtëpia më 3 shkurt rreth orës...

Përcaktohet data e përballjes mes Fury dhe Usyk

Përfaqësuesit e dy boksierëve, Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk kanë qenë në bisedime për disa kohë. Super përballja është shtyrë pas disa javë pasi...

Lajmet e Fundit