8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

I vdiq babai nga Covid 19, infektohet edhe legjenda e futbollit evropian

“Sky Sport Italia”, raporton se edhe ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti, së fundmi ka rezultuar pozitiv me virusin Covid – 19.

Ky raporton thekson se ish-reprezentuesi i Kombëtares së Italisë iu nënshtruar testit pasi kishte vërejtur disa simptoma për disa ditë me radhë.

Testet e bëra kanë konfirmuar se ai është infektuar me coronavirus. Gjithsesi bëhet e ditur se shëndeti i Totti po përmirësohet.

Në muajin tetor, Tottit i kishte vdekur babai pasi ishte infektuar me coronavirus në moshën 76 vjeçare.

Më Shumë

Divorci Besi-Xhensila? Habit avokati: Ata po ndahen për pasuritë e Ilir Metës, kanë vila e prona miliona euro

Avokat Idajet Beqiri teksa ka komentuar ndryshimin e stilit të jetesës së kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka theksuar se edhe aktori...

Zyrtare: Roma konfirmon se De Rossi do të vazhdojë si trajner në 2024-25

Dan dhe Ryan Friedkin njoftojnë se Daniele de Rossi do të qëndrojë në krye të Roma-s në sezonin 2024-25. Pronarët e Roma-s, Dan dhe Ryan...

Lajmet e Fundit