0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ja 6 emrat deputetëve të NISMA

LimajKrasniqi-nismaNISMA për Kosovën, në legjislativin e ardhshëm pritet të prezantohet me 6 deputetë.

01. Fatmir Limaj 26,770
02. Jakup Krasniqi 18,600
03. Haxhi Shala 7,285
04. Shukrije Bytyqi 6,024
05. Zafir Berisha 4,609
06. Valdete Bajrami 3,754

Më Shumë

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

Lajmet e Fundit