30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Jonida Vokshi: Pas seksit e dua një gotë verë

Jonida Vokshi-o sa mirePjesëmarrja në serialin “O sa mirë” ka bërë që Jonida Vokshi të jetë një nga personazhet më të dashur të ekranit atje, duke luajtur kështu rolin e vajzës së drejtorit, një student tekanjoze.

Në një intervistë të shkurtër për emisionin Prive, ajo thotë se është më mirë të jesh vajza e drejtorit se sa prezantuese seksi.

Jonida thotë se ka marrëdhënie shumë të keqe me sportin ndërsa i pëlqejnë më shumë bokser se sa tangat.

Refleksi i parë i saji pas seksit është të kishte një gotë verë.

Më Shumë

14 vjet nga vdekja e aktorit, Bekim Fehmiu

Po mbushen 14 vjet që nga vdekja e njërës ndër figurave më të lartësuara të aktrimit shqiptar, Bekim Fehmiut. Pas vetes ai la vepra të...

Përurohet Shërbimi i Kardiologjisë Intervente në Prizren

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit është bërë përurimi i repartit të Shërbimit të Kardiologjisë Intervente, projekt ky i Qeverisë së Kosovës dhe i mbështetur...

Lajmet e Fundit