25.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Kadri Veseli në vetizolim, ka simptoma të COVID-19

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është vetizoluar të enjten, pasi i janë shfaqur simptoma të COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur Veseli përmes një postimi në “facebook”.

I pari i PDK-së është testuar të enjten dhe po e pret rezultatin.

“Pas disa simptomave të lehtë dhe dyshimeve që potencialisht mund të jam infektuar me Sars-CoV-2, sot e kam bërë testin. Në përputhje me rekomandimet e institucioneve, jam vetizoluar deri në konfirmimin e rezultatit”, ka shkruar Veseli.

Më Shumë

Vdes gruaja që qëndroi 22 vite në gjendje koma nga plagët e pësuara në një sulm në Jerusalem

Një grua amerikano-izraelite ka vdekur pas 22 vitesh në gjendje kome nga plagët e pësuara në një sulm vetëvrasës palestinez në një restorant picash...

26 vjet nga vdekja e Shkrelit

Azem Shkreli zë vend në krye të poezisë aktuale shqiptare. Krahas cilësisë, poezia e Shkrelit ka shënuar kthesë në rrjedhat e poezisë në Kosovë:...

Lajmet e Fundit