9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

‘Kam dalë me 3 lojtarë të Manchester United’/ Pornostarja u nxjerr të ‘palarat’

Pornostarja  e njohur, Sona River, me origjinë hungareze nuk ka hezituar të pranojë se dilte në të njëjtën kohë me 3 lojtarë të skuadrës së futbollit të Manchester United.

29-vjeçarja ka mbi 150 mijë ndjekës në “Instagram” dhe pëlqen të fotografohet krahas personave të famshëm.

Dy vjet më parë, ajo postoi një fotografi me këngëtarin britanik Ed Sheeran.

Ndërsa, tashmë ajo ka thënë se ka dalë me 3 futbollistë të Machester United.

“Kam dalë me 3 futbollistë të Manchester United. Madje e në të njëjtën kohë”.

Edhe pse nuk zbuloi emrat e lojtarëve, ajo filloi të jepte detaje për një nga takimet e saj.

Megjithatë 29 vjeçarja ka thënë se lojtarët nuk ishin bujarë në pagesë.

“Një herë kalova tre net me një futbollist de kur shkova për të numëruar paratë, mungonin 200 euro”, tha pornostarja.

Më Shumë

Sam Asghari thotë se dëshiron të realizojë një film me gruan e tij Britney Spears

Sam Asghari dëshiron të luajë në një roman apo një film aksion me gruan e tij Britney Spears, të cilën ai e vlerësoi si...

Kërcënohet me vdekje prokurori në SHBA që po e heton Donald Trumpin

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë në lidhje me një kërcënim me vdekje dërguar Prokurorit të Distriktit...

Lajmet e Fundit