8.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Kandidati për kryetar, Nexhat Jusufi bartës i listës së Bashkimit Demokratik në Dragash

Nexhat JusufiBashkimi Demokratik në Dragash në zgjedhjet e nëntorit do të garojë me 19 kandidatë për Asamblenë Komunale. Bartës i listës do te jetë kandidati për kryetar të Dragashit, Nexhat Isufi.

 

 

 

1 Nexhat Isufi

2 Xhelbrim Gerdella

3 Mirjeta Kastrati-Sekimi

4 Rizan Krasniqi

5 Behar Beshiri

6 Xhevahire iljazi,

7 Albesjan Kryeziu

8 Haqif Sanje

9 Valentina Kamberi

10 Shefket Sylejmani

11 Mezin Asllani

12 Merita Qafleshi

13 Fatmir Xhabali

14 Antoneta Berisha

15 Sali Trupaj

16 Gursel Imeri

17 Elhame Isufi-Hulaj

18 Rrahim Berisha

19 Besmir Sylejmani

/PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Haradinaj viziton familjet e dëshmorëve në Malishevë: Investimi më i mirë jetësor është ai për liri

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sot ka qëndruar në Malishevë me shumë miq e bashkëluftëtarë. Ai është shprehur se investimi më...

Mësimdhënësi i zhgënjyer nga Prizreni: Asnjë cent s’e kam në llogari, këstin e kredisë 150 €

Beqir Letaj, mësimdhënës nga Prizreni i cili ka qenë përkrahës dhe votues i Lëvizjes Vetëvendosje po ndjehet shumë i zhgënjyer me veprimet e fundit...

Lajmet e Fundit