17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Katie Price dhe Carl Woods dëshmojnë se nuk janë ndarë, pasi shihen për herë të parë bashkë që nga thashethemet për ndarje

Katie Price dhe i fejuari Carl Woods u panë së bashku për herë të parë që kur mohuan se ishin ndarë muajin e kaluar.

Katie, 44 vjeçe, dhe Carl, 33 vjeç, ishin të buzëqeshur në ngjarjen në natyrë, ku modelja magjepsëse po promovonte linjën e saj të re të veshjeve për kuaj.

Katie kishte veshur një palë çizme ortopedike për kyçet e saj, të cilat i theu vitin e kaluar, shkruan DailyMail.

Nëna e pesë fëmijëve ende tërhiqte vëmendjen me një xhup dhe kapuç ngjyrë blu, të zbukuruar me logon e markës së saj.

Zgjatimet e saj të flokëve bionde ishin stiluar në një bisht, ndërsa ylli kishte një fytyrë të plotë me makijazh të bronztë.

Carl gjithashtu zgjodhi të vishte tuta sportive, duke zgjedhur një palë tuta gri në pjesën e posthme, të cilat i kombinoi me një bluzë të thjeshtë të zezë, duke lënë të ekspozuar tatuazhin e tij në mëngët.

Dalja e Katie dhe Carlit vjen një muaj pasi Katie sqaroi se ajo dhe Carl nuk ishin ndarë, duke pretenduar se llogaria e saj në TikTok ishte hakuar – pas një komenti që u bë në llogarinë e saj zyrtare ku thoshte se ajo ishte ndarë nga i dashuri.

”Llogaria ime është hakuar! Dua të konfirmoj se jam ende me të fejuarin tim Carl Woods”, njoftoi modelja britanike në një postim të mëvonshëm.

Ditë më parë, Carl kishte hyrë në Instagram për të nisur një protestë të furishme, ku ai mohoi se ai dhe Katie ishin ndarë dhe pretendoi se ai ishte ‘i dashuri më i mirë që ka pasur ndonjëherë’.

Thashethemet se dyshja ishin ndarë vazhduan të qarkullonin pasi u raportua se nëna e pesë fëmijëve njoftoi publikisht se romanca e tyre kishte mbaruar në një dalje të saj natën.

Më pas u pretendua se ajo po u tregonte njerëzve se ishte shumë beqare.

Një burim i tha tabloidit britanik The Sun: “Katie po i lëshonte flokët dhe u thoshte njerëzve se fejesa e saj me Carlin kishte mbaruar”. /Telegrafi/

Parashikimi i Berishës: Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin

Zyrtari i lartë i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, mendon se Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin, kriminelin që udhëhoqi sulmin terrorist në Banjskë të...

Hajdari: Kosova ka shumë potencial për zhvillim të shpejtë të turizmit

Ministrja e e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, tha se Dita Botërore e Turizmit për vitin 2023 me temën botërore për më shumë...

Lirikë stine

Lajmet e Fundit