0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

KF ”Liria” e Prizrenit e ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët

Klubi Futbollistik “Liria” në Prizren ka njoftuar tifozët se ndeshjen me KF ‘Trepça’ mund ta shikojnë vetëm nëse janë të vaksinuar ose që kanë rezultuar negativ.

“Secili tifozë duhet të paraqesë dëshminë se është i vaksinuar ose
të paraqesë dëshminë e testit negativ, si dhe të ketë maskë mbrojtëse”, njofton KF “Liria” e Prizrenit .

“Lejohen vetëm 10% të tifozëve të kapacitetit të stadiumit”.

Tifozët, do të vendosen vetëm në pjesën Lindore të stadiumit”.

Të shtunën në ora 16.00 në stadiumin ‘Përparim Thaçi’, zhvillohet ndeshja kampionale në futboll, ndërmjet, Lirisë e Trepçës.

Më Shumë

Januzaj në Istanbul Basaksehir

Adnan Januzaj edhe zyrtarisht ka nënshkruar me Istanbul Basaksehirin. Januzaj do të jetë pjesë e Istanbul Basaksehirit në formë huazimi deri në fund të edicionit...

Pranvera e vështirë

Qazim Thaçi Katër  dekadat e  fundit Kosovën e kanë përcjellë me  ritme të ndryshme  dhe etapa zhvillimore me plotë krajata, dhembje e histori  të dhembshme,...

Lajmet e Fundit