23.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Kiara Tito i ka marrë këshillat e vjehrrës, është bërë e zonja në kuzhinë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se i ka marrë parasysh këshillat e vjehrrës.

Kiara ka treguar se ka filluar që të përgatis vet në shtëpi./ORAinfo/

Më Shumë

Arrestohen tre të dyshuar në Prizren për kanosje dhe përdorim të armës

Stacioni Policor Prizren Veri ka pranuar një informatë se në lagjen Arbana në Prizren ka ndodhur një rast kanosjeje me armë. Sipas informacioneve të policisë,...

Zyrapi thotë se komandantët e zonave merrnin veprime të pakoordinuara me Shtabin e Përgjithshëm

Dëshmitari Bslim Zyrapi, duke u përgjigjur në pyetjet e trupit gjykues e përfaqësuar nga gjyqtari Christoph Barthe tha se ishte problem për Shtabin e...

Lajmet e Fundit