13.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Gruaja shqiptare kap burrin duke e tradhtuar me punonjësen e marketit

Një grua e ka kapur burrin e saj duke e tradhtuar poshtë pallatit.

Rastin e raportoi sot korrespondenti i “Aldo Morning Show” Albi, i cili thotë se vlonjati kishte krijuar një lidhje të fshehtë me punonjësen e marketit dhe gjithmonë dilte nga shtëpia kur ajo kishte orarin e pushimit.

Ishte orari i njëjtë kur ai zbriste poshtë, momenti kur gruaja e tij nisi të dyshonte.

Albi: Një zotëri është kapur nga gruaja duke e tradhtuar, por këta kanë dhe një gjë të keqe se mirë që duan të tradhtojnë. Nuk gjejnë një ambient të përshtatshëm, por poshtë shtëpisë. Imagjino, poshtë shtëpisë ishte një supermarket, ku zotëria…

Aldo: Nuk ka faj, ai ka dashur të mos vonohet…

Albi: Poshtë pallatit ishte një supermarket dhe zotëria kishte krijuar një lidhje me një zonjë që punonte aty dhe gjithmonë dilte në një moment kur zonja kishte pushimin, nja 10 minuta në pushim. Hipnin në makinë dhe aty diskutonin për ngrohjen globale. Edhe gruaja e kishte parë çuditshëm se për ça të dalë në orën 11 të natës, e kishte bërë zakon gjithmonë. Vonohej çerek ore. Gruaja e kishte parë, e kishte ndjekur dhe e gjeti duke e tradhtuar me atë tjetrën.

Aldo: Ai tamam korrekt, ka dashur të mos vonohet. Të mbarojë punë shpejt…/tvklan.al

Më Shumë

Ballkani fiton Kupën, Prishtina jashtë garave evropiane 

Ballkani është fitues i Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e Ilir Dajës ka arritur të fitojë nga Prishtina pas ekzekutimit të penalltive.    Ka...

I konfiskohet leja vozitësit në Prizren

Drejtoria Rajonale e Policisë nw Prizren ka konfiskuar lejen e vozitësit për shkak të kundërvajtjeve të përsëritura në trafik. Shoferi është dënuar me nëntë...

Lajmet e Fundit