16.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Koalicioni AAK-LDD, sot hapë fushatën zgjedhore në Prizren

LDD dhe AAKKoalicioni AAK-LDD, do të fillojë sot zyrtarisht fushatën zgjedhore në Prizren. Në këtë tubim merr pjesë lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i LDD-së, Nexhat Daci.

“Jeni të ftuar në hapjen zyrtare të fushatës për zgjedhjet lokale 2013, nga koalicioni AAK-LDD për Prizrenin, e cila do të mbahet të dielën, me 6.10.2013, në Shtëpinë e Kultures ” Xhemajli Berisha ” në Prizren, duke filluar nga ora 11:00. Të pranishëm do jenë edhe kryetari i AAK-së z. Ramush Haradinaj dhe kryetari i LDD-së z. Nexhat Daci”. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Një i ri në Prizren tenton t’i japë fund jetës pas një zënke në familje

Një rast i rëndë ka ndodhur të martën në një shtëpi në rrugën “Hoxhë Tahsini” të Prizrenit, ku një i ri ka tentuar t’i...

SPAK: Qeveria sa më parë të ekzekutojë pagat e sektorit të arsimit

Sindikata e Pavarur e Administratës së Kosovës është tejet e shqetësuar lidhur me mosekzekutimin e pagave për të punësuarit në arsim nga ana e...

Lajmet e Fundit