2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Koalicioni AAK-LDD, sot hapë fushatën zgjedhore në Prizren

LDD dhe AAKKoalicioni AAK-LDD, do të fillojë sot zyrtarisht fushatën zgjedhore në Prizren. Në këtë tubim merr pjesë lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i LDD-së, Nexhat Daci.

“Jeni të ftuar në hapjen zyrtare të fushatës për zgjedhjet lokale 2013, nga koalicioni AAK-LDD për Prizrenin, e cila do të mbahet të dielën, me 6.10.2013, në Shtëpinë e Kultures ” Xhemajli Berisha ” në Prizren, duke filluar nga ora 11:00. Të pranishëm do jenë edhe kryetari i AAK-së z. Ramush Haradinaj dhe kryetari i LDD-së z. Nexhat Daci”. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Shpërthimi në tregun e kafshëve në Prizren/ Policia jep detaje për rastin

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth rastit të gjuajtjes së një mjeti shpërthyes në Prizren. Raporti 24 orësh i Policisë thotë se ndodhi shkaktim...

Superliga e Kosovës/ Liria-Feronikeli

Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë gjatë ditës së sotme me dy ndeshje interesante në kuadër të javës së 15-të. Në stadiumin “Sami...

Lajmet e Fundit