2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Krasniqi përshëndet lirimin e Limajt

Krasniqi-Jakup5-21Kryekuvendari Jakup Krasniqi është njeriu i parë nga institucionet e vendit që ka përshëndetur lirimin e Fatmir Limajt dhe ish bashkëlutëtarëve të tij.

“Me rastin e lirimit të Fatmir Limajt dhe të tjerëve nga akuzat e padrejta, të liruesve ju dëshiroj më të mirat në jetë, punë e familje! Urime!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mbahet Forumi Ekonomik Kosovë-Turqi

Sot në Prishtinë mbahet Forumi Ekonomik Kosovë-Turqi, i organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Qendra e Kërkimeve Strategjike Ballkanike (BASAM) Në këtë forim...

Kurti: Pas sulmit terrorist, prioriteti i Kosovës është siguria

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, gjatë vizitës që i ka bërë Komunës së Gjilanit, ka folur edhe për çështjen e dialogut. Shefi i...

Lajmet e Fundit