11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Kryetari i AAK-së në Prizren vizion dy nëndegë në Has

Kryetari i AAK-së në Prizren, Besnik Krasniqi me bashkëpunëtorë ka vizituar nëndegët në fshatin Gjonaj dhe Lubizhdë të Hasit.

Ai ka bashkëbiseduar nga afër për shqetësimet dhe hallet që kanë banorët e këtyre fshatrave.

Mund të jetë një imazh i 12 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

Krasniqi tha se AAK-ja është e vendosur që të shtrijë aktivitetin politik.

“Vizita e kryetarit Krasniqi në këto dy nëndegë do të thotë që kujdesi për çdo anëtar të nëndegëve është dhe do të jetë primar në çdo moment e jo vetëm në kohë fushate”, thuhet në komunikatën e AAK-së në Prizren./PrizrenPress.com/

Mund të jetë një imazh i 7 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Më Shumë

Rrëzohet një punëtor i ndërtimit në Prizren

Një punëtor është rrëzuar duke punuar në një kompani të ndërtimit në Prizren. Viktima, siç njofton Policia e Kosovës është duke u trajtuar në Spitalin...

Prizreni ngrohet përnjëmend nga dielli (VIDEO)

Arbana së shpejti pritet të bëhet burim i nxehtësisë për Prizrenin.   Në 10 hektarë tokë, do të shtrihet projekti për ngrohtoren e qytetit financuar nga...

Lajmet e Fundit