22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Kryeziu kandidat për kryetar të Prizrenit?

Eqrem KryeziuEqrem Kryeziu mund të jetë kandidat i LDK-së për Prizren. Edhe përkundër refuzimit, Kryeziu mbetet alternativa e vetme e LDK-së në Prizren, shkruan Bota Sot.

Lideri i LDK-së, Isa Musatafa gjatë vizitës në nëndegën e LDK-së në Korishë, është takuar edhe me strukturat e Degës LDK-së në Prizren, ku ka arritur të “bind” Kryeziun që të kandidojë për kryetar të Prizrenit.

 

Më Shumë

La Liga nuk i regjistron blerjet e reja të Barcelonës

Barcelona rrezikon të nis sezonin e ri pa lojtarët e afruar gjatë merkatos së verës: Lewandowski, Kounde, Kessie, Christensen dhe Raphinha janë “bllokuar” nga...

Fermerët e Anadrinisë eksportojnë rreth 1 miliion kg speca në BE

Kushte të favorshme për bujqësi po vlerësohet të ketë rajoni i Anadrinisë. Fermerë të kësaj ane tashmë kanë nisur eksportin e produkteve të tyre...

Lajmet e Fundit