33.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Liria-Prishtina: 2-2

Kanë përfunduar tri ndeshjet e javës së 14-të në Supeligën e Kosovës në futboll.

Sfida kryesore e ditës së shtunë është zhvilluar në “Përparim Thaçi” të Prizrenit, mes Lirisë dhe Prishtinës, duel që u mbyll baras 2-2.

Më Shumë

Kaplohet nga zjarri një parcelë në Rahovec (FOTO)

Një parcelë në vendin e quajtur Hamoc të Rahovecit është përfshirë mbrëmë nga zjarri. Në fotot e siguruara nga “Rahoveci n’Fokus”, shihen flakët afër vreshtave...

Takim për sigurinë në Prizren

Dje, drejtori i policisë i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prizren, Kolonel Faton Alija, së bashku me stafin e tij, priti në takim zyrtarin...

Lajmet e Fundit