6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Mbi 2100 gjoba në trafik në 24 orët e fundit

2184 gjoba në trafik janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Këtë e ka bërë të ditur Policia në raportin 24-orësh.

Raporti bën të ditur se nuk ka pasur aksidente me fatalitet. Ndërkaq 16 aksidente janë me të lënduar dhe 38 me dëme materiale.

Sipas raportit 38 persona janë arrestuar, 26 janë dërguar në mbajtje dhe tre persona në vuajtje të dënimit.

Më Shumë

Hajnat vjedhin stoli ari dhe para në një shtëpi në Rahovec

Persona të panjohur kanë vjedhur stoli ari dhe para të gatshme në një shtëpi në Rahovec. Rastin në polici e ka lajmëruar pronari i shtëpisë...

1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 359 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 11 aksidente me...

Lajmet e Fundit