2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Mbi dy mijë raste aktive me COVID-19 në Kosovë

 

Ndërkohë në 24 orët e fundit u shënua një vdekje dhe u regjistruan 81 raste të reja me koronavirus, njofton MSh, transmeton Klankosova.tv.

Derisa janë shëruar 403 qytetarë, teksa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 221.022.

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit