21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Mediat serbe kritikojnë Nora Istrefin për klipin e ri

nora tuj puthNora Istrefi përveçse ka marrë shumë klikime ka marrë edhe kritika të shumta nga mediat serbe për klipin e saj të fundit “Baby Jem”.

Nora më këtë klip ka arritur të tërheqë vëmëndjen e mediave të rajonit veçanërisht atyre serbe, të cilët e kanë kritikuar këngëtaren për shkak të skenave të “nxehta” dhe nudo ku ajo shfaqet.

Por nga ana tjetër nuk ka asnjë koment nga vetë Nora e cila përpara lançimit të këngës ka paralajmëruar së në klip do të shfaqej tërësisht nudo.

Më Shumë

Komuna e Prizrenit paralajmëron hapjen e Shtëpisë së Pleqve dhe rifunksionalizimin e ambulancës për pensionistët

Nënkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, ka pritur të mërkurën në takim kryetarin e Shoqatës së Pensionistëve të Prizrenit, Isuf Vraniqi, sekretarin Alajdin...

Aksident mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, lëndohen shtatë persona

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, rruga Gjakovë – Klinë. Rastin për Klankosova.tv,...

Lajmet e Fundit