0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Mel B dhe Luann Lee, seks në banjën e handikapatëve

Mel B dhe Luann LeeKjo ka ndodhur mes 39 vjeçares, ish anëtares se Spice Girl dhe aktualisht gjykatëse e X-Factor UK dhe 53 vjeçares, modeles dhe ish playboy-t Luann Lee.

I gjithë episodi është treguar nga vete ish playboy, e cila mes te tjerave tregon se ajo me pare ishte drejtuar për ne banje, dhe meqenëse ajo e destinuar për handikapatët ishte me e madhe, kish zgjedhur pikërisht atë, pasi kish vend edhe për te vendosur çantën.

Menjëherë pas meje, vazhdon tregimin e saj 53 vjecarja Lee, erdhi Mel B, e cila pasi i kërkoi leje për te hyre edhe ajo ne banje, me përplasi me force pas muri, duke vazhduar me pas me puthje e me pas me prekje ne vende te tjera te trupit.

“Tani e kuptoj se perse atë e quajnë edhe “Scary Spice””, përfundon tregimin e saj erotik ish playboy LuannLee.

Më Shumë

Ngjarja e rëndë: Përplaset për vdekje nga treni 15-vjeçari shqiptar në Itali

Tragjik ka rezultuar fati i një 15-vjeçari shqiptar, i cili është përplasur mbrëmë nga një tren. Ngjarja e rëndë ndodhi në stacioni hekurudhor Chiari...

Basketboll, sot zhvillohen dy super ndeshje

Sot, do të zhvillohen dy ndeshje të zjarrta në kuadër të javës së 19-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Sfida kryesore do...

Lajmet e Fundit