1.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Milioneri i Prizrenit

Kryetari i komunës së Prizrenit Shaqir Totaj ka vetë deklaruar pasuri të palujtshme në vlere prej hiç më pakë se 1.2 milionë euro, raporton Front Online.

Në formularët e deklarimit të pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit Totaj ka vetë deklaruar se në ka në pronësi një objekt banimi dhe afarist prej 600 metër katror. Totaj ka deklaruar se ka në pronësi dy automjete në vlere prej 27 mijë euro. Të hyrat e tij vjetore janë prej 53 mijë euro.

Më Shumë

Prezantohet masa për zbutjen e ndikimit të krizës energjetike

Sot do të bahet prezantimi i masës 1.2 për zbutjen e ndikimit të menjëhershëm socio-ekonomik të krizës energjetike përmes mbështetjes shtesë të njëhershme për...

Mot kryesisht i vranët sot, IHM-ja kërkon të keni kujdes nga ngricat në mëngjes

Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot i vranët por me intervale të shkurtra me diell. “Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me...

Lajmet e Fundit