9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Miranda Kerr, indiferente për sherrin Bloom-Bieber

5678p9uAjo është bërë shkak për konfliktin mes Orlando Bloom dhe Justin bieber.

Por, duket se Miranda Kerr nuk është se shqetësohet shumë.

Modelja e njohur ka vijuar punën e saj dhe madje ka postuar disa foto provokuese.

Fundja për një femër është krenari kur dy meshkuj zihen për të.

Dhe, Miranda e di shumë mirë këtë gjë, pasi vetëm pak muaj më parë, për modelen u përleshën edhe dy miliarderë australianë.

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit