11.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Jessica Alba, një set super hot

jesicaAjo konsiderohet si një ndër femrat më seksi në botë. Dhe, Jessica alba e ka treguar edhe një herë arsye përse konsiderohet e tillë, ndërsa ka pozuar për revistën “Maxim”.

Gjatë intervistës, 33-vjeçarja megjithatë thotë se nuk ka një trup perfekt, ndërsa pohon se është e dhënë pas alkoolit.

Më Shumë

Conte shihet duke fluturuar drejt Italisë, këtë javë pritet shkarkimi i tij

Antonio Conte u pa teksa kthehej në Itali me një fluturim të “Ryanair” të hënën dhe raportet në Mbretërinë e Bashkuar sugjerojnë se tekniku...

LAJMI I FUNDIT: Lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Putinin

Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër arresti për presidentin rus Vladimir Putin Gjykata Ndërkombëtare Penale ka bërë të ditur se ka lëshuar-urdhër arrest për presidentin...

Lajmet e Fundit