-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Mustaine synon të shkruajë prapë me Hetfieldin

Vokalisti i bendit Megadeth, Dave Mustaine, ka sugjeruar që jo vetëm që do të donte të shkruante bashkë me James Hetfield e Metallica prapë, por që ka gjasa që dicka e tillë edhe të ndodhë sërish.

Mustiane kishte qenë një herë e një kohë pjesë e Metallicës por ishte larguar në mënyrë të hidhur më 1983.

“Kam qenë duke shpresuar fshehtazi që do të ketë një ditë kur James dhe unë mund të shkruajmë prapë së bashku”, ka thënë Mustaine për VWMusic.

“Mendoj që bota realisht do që ne ta bëjmë atë, dhe mendoj që është një mundësi shumë e mirë që kjo të ndodhë në rrugë e sipër.”

Më Shumë

Haxhiu për uljen e pagave të gjyqtarëve dhe prokurorëve: Vendimi i Haradinajt ishte anti-ligjor

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se vendimi i djeshëm i Qeverisë për uljen e pagave për gjyqtarët dhe prokurorët është zhvlerësuar për...

Ballkani e mbyll stinorin vjeshtor me fitore të thellë ndaj Gjilanit

Ballkani ka shënuar fitore të thellë ndaj Gjilanit, me rezultat 3-0, në kuadër të xhiros së 18-të në Superligën e Kosovës. Golin e parë në...

Lajmet e Fundit