3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Mytaher Haskuka: Aktakuzat ndaj drejtorëve, politike (Video)

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, i cilëson politike aktakuzat ndaj drejtorëve.

Ndërkaq, opozita kërkon shkarkimin e tyre

Kronika nga RTK

Kryetari i Prizrenit i cilëson politike aktakuzat ndaj katër drejtorëve

Kryetari i Prizrenit i cilëson politike aktakuzat ndaj katër drejtorëve

Gepostet von RTK am Samstag, 7. Dezember 2019

Më Shumë

Manchester United kërkon adoleshentin e Brighton

Adoleshenti i Brighton, Evan Ferguson do të jetë në listën e ngushtë të Manchester United këtë verë, sipas Football Insider. Ferguson, 18 vjeç, ka shënuar...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Lajmet e Fundit