13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Në Prizren djali rrah babain

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Prizren.

I dyshuari kishte sulmuar fizikisht babain e tij.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 20:00, në rrugën “Molla e Kuqe”.

Ai me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kryeziu kritikon deputetët: I kanë shti veshët në lesh për situatën në veri

Drejtori ekzekutiv i KDI-së, Ismet Kryeziu, ka kritikuar deputetët e Kosovës për indiferencë ndaj situatës në veri. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka...

Zgjedhjet në Turqi, Erdogan drejt fitores

Në Turqi është duke përfunduar numërimi i votave në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale ku u ballafaquan presidenti i tanishëm, Recep Tayyip Erdogan dhe kandidati...

Lajmet e Fundit