15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Në Rahovec një burrë kërcënon nënën e gruas

Një grua ka raportuar në polici se bashkëshorti ka kërcënuar nënën e saj.

Rasti ka ndodhur në Rahovec.

“Viktima femër shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, përmes telefonit e ka kanosur nënën e saj. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Lajmet e Fundit