13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Nis tallja me Hashim Thaçin, pas debaklit në Kuvend

thaqi selfi me bllokunHashim Thaçi ka pësuar sot një debakël në Kuvend, ku ai pau se pas shtatë vitesh të udhëheqjes së mazhorancës, ka ngelur me vetëm 44 deputetë që e mbështesin.

Ndërkohë, Blloku kundër tij ka numra edhe për ta ndryshuar Kushtetutën, 82 deputetë.

Kjo natyrisht se është kapur nga qytetarët të cilët kanë filluar ta tallin atë dhe selfiet e tij të famshme.

Ja njëra nga to, më e freskëta.

Më Shumë

Dhunë psikike/Gruaja e raporton bashkëshortin e saj në plicinë e Prizrenit

Dje në Prizren rreth orës 15 një grua ka raportuar se bashkëshorti i saj ka shkaktuar dhunë psikike ndaj saj pasi kishin mosmarrëveshje mes...

Pas fitores së tij në Big Brother VIP Kosova, Stresi edhe nga koncertet bën thirrje që të përkrahet Luizi

Pak ditë më parë ka mbaruar edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova, ku fitues u shpall Arkimed Lushaj – Stresi. Ai qëndroi plot...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit