23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Nis tallja me Hashim Thaçin, pas debaklit në Kuvend

thaqi selfi me bllokunHashim Thaçi ka pësuar sot një debakël në Kuvend, ku ai pau se pas shtatë vitesh të udhëheqjes së mazhorancës, ka ngelur me vetëm 44 deputetë që e mbështesin.

Ndërkohë, Blloku kundër tij ka numra edhe për ta ndryshuar Kushtetutën, 82 deputetë.

Kjo natyrisht se është kapur nga qytetarët të cilët kanë filluar ta tallin atë dhe selfiet e tij të famshme.

Ja njëra nga to, më e freskëta.

Më Shumë

Urimi i Selmanajt për festën e Fitër Bajramit

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj ka vizituar Bashkësin Islame. Ai ka uruar të gjithë besimtarët Islam për festën Fitër Bajramit. "Dashuria për atdheun dhe...

Dr. Edlira Gashi- Batiu anëtarësohet në Vetëvendosje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren Artan Abrashi dhe deputeti Arbër Rexhaj kanë mirëpritur anëtarësimin e Dr. Edlira Gashi- Batiu. “Ajo ka përfunduar Fakultetin e...

Lajmet e Fundit