14.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

“Nuk jemi Interi, s’duam të fitojmë ashtu”, Andrea Agnelli “like” tifozit

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, është bërë protagonist në Itali për shkak të një “pëlqimi” në Twitter. Kreu i klubit bardhezi pajtohet me një tifoz, i cili ka komentuar në “Juventus News” në lidhje me titullin kampion që PSG e mori në tavolinë, pasi në Francë u ndalua futbolli.

 

“Ne nuk duam të fitojmë në atë mënyrë. Edhe për Agnelli tha që do të bjerë poshtë ky sezon. Shpresojmë të na ndjekë. Ne nuk jemi Interi”, shkruan tifozi, i cili edhe e ka etiketuar presidentin e Juventusit, i cili nga ana e tij i ka bërë “like” komentit të tifozit.

Juventusi kryeson kampionatin italian, por Lazio e Interi janë pranë dhe më së shumti janë romanët ata që duan që kampionati të rinisë dhe të rivalizojnë për titullin kampion deri në fund. Gjithsesi ende nuk ka një datë kur mund të rinisë Serie A.

Më Shumë

Haradinaj: Me Aleancën në qeverisje, Prizrenit do t’ia japim mundësinë për ta zhvilluar kapacitetin e tij ekonomik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në Kuvendin e Punës së degës së AAK-së në Prizren, duke...

Gjykimi për shpërthimin në Zhur, njëri i akuzuar mbrohet në heshtje

Në gjykimin për shpërthimin në Zhur, i akuzuari Arben Gashi ka vendosur të mbrohet në heshtje, ku së bashku me të akuzuarin Iran Badalli,...

Mona Liza

Lajmet e Fundit