13.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Osmani do t`i takojë sot përfaqësuesit e OVL të UÇK-së

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do t`i takojë sot përfaqësuesit e OVL të UÇK-së.

Takimin e ka konfirmuar për RTKlive edhe Bekim Kupina, këshilltar për media i Osmanit.

Ndryshe përfaqësuesit e OVL të UÇK-së, kanë kërkuar takim me Osmanin, për shkak se në Ligjin për pagën minimale, ata nuk janë përfshirë në të.

RTKlive merr vesh se takimi mes Osmanit dhe përfaqësuesve të OVL të UÇK-së, do të ndodh në orën 14:00.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Kroos pensionohet si ‘Mbret’ – lë pas karrierë ëndrrash

Shtatë vjet te Bayern Muncheni, dhjetë te Real Madridi. Kampion bote me Gjermaninë. Fitues i pesëfishtë i Ligës së Kampionëve. Madje më 1 qershor mund ta...

Policia shqipton mbi 1 mijë 500 qind gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1572 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit