16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Motoçiklisti godet një këmbësor dhe dy vetura në Prizren

Në rrugën “Remzi Hoxha” në Prizren mbrëmë një person derisa ishte duke e drejtuar motoçikletën, dyshohet se nga pakujdesia ka shkaktuar aksidentin duke goditur një këmbësor, i cili ishte duke kaluar rrugën dhe pastaj në mënyrë të pakontrolluar ka goditur edhe dy vetura.

Policia njofton se lëndime kanë pësuar viktima dhe i dyshuari, të cilët pas tretmanit mjekësor në spitalin rajonal, janë liruar.

Tahiri: Kurti fajëson të gjithë, një arsyetim i mirë për të bërë asgjë

Ish kryenegociatorja e dialogut, Edita Tahiri, ka thënë se Kurti po i bën të gjithë fajtorë, qeveritë e kaluara, Amerikën, BE-në, Macronin, ndërmjetësuesit e...

Policia arreston katër persona në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona të dyshuar për vjedhje të rëndë në Suharekë. Arrestimi i tyre është bërë pasi gjatë...

Lajmet e Fundit