-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Pajtohen me Albinin

ramushi, limaj  mustafaBlloku opozitar që ka nënshkruar marrëveshje për t’ia pamundësuar Hashim Thaçit krijimin e Qeverisë së re pritet t’i thotë “Po” kushteve të Albin Kurtin edhe në çështjen e dialogut, e cila ka qenë pika më e diskutueshme/zeri/

Më Shumë

Arrestohet një person në Prizren

Një person i kërkuar është arrestuar në Prizren. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. PKK Vërmicë 03.02.2023-15:10. Në bazë të urdhëresës së lëshuar...

Karriera e Januzaj drejt rënies, pritet transferimi në Turqi

Adnan Januzaj pak vite më parë ishte një nga talentet më premtues në Evropë. I dal nga akademia e Manchester United dhe aktivizimi me...

Lajmet e Fundit