13.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

E parezistueshmja Amy Childs

amiAjo është një nga femrat më seksi në Britaninë e Madhe dhe për këtë arsye përpiqet që ta shfrytëzojë sa më shumë seksualitetin e saj.

Bëhet fjalë për yllin e televizionit Amy Childs, e cila nuk lë rast pe ekspozuar hiret e saj.

Këtë gjë ka bërë edhe ditën e djeshme, teksa 23-vjeçarja është shfaqur mjaft provokuese në Dubai.

Më Shumë

138 vite pa Viktor Hygon, shkrimtari francez që pasurinë e tij e la amanet për të varfërit

138 vite më parë, më 22 maj 1885 ndali trokun e vet të drobitur nga vitet dhe dhimbjet, zemra 83-vjeçare, e Viktor Hygoit, babait...

Ylli i Man Cityt i shpëtoi fatkeqësisë – ai për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë festës së titullit

Jack Grealish u përball me diçka jo të zakonshme, pasi anglezi për pak sa nuk ra nga autobusi gjatë paradës së Manchester Cityt e...

Lajmet e Fundit