30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

PDK “ndotë” Prizrenin (Foto)

pdk2Prizreni, qyteti më i bukur dhe më i pastër i Kosovës, dje pas tubimit të Partisë Demokratike të Kosovës në këtë qytet është parë më i ndotur se kurrë.

Kjo pasi që pas tubimit nuk është përkujdesur askush që ta pastroj Shadërvanin dhe qytetarët e pa kujdesshëm e kishin mbuluar të gjithë me letra.

Këto fota janë dërguar në imellin zyrtar të redaksisë së PrizrenPressit nga një lexues.

pdk 1

 

Më Shumë

Zyrtare: Ballkani konfirmon largimin e Nazmi Gripshit

Ballkani ka bërë të ditur se Nazmi Gripshi nuk do të jetë lojtar i tyre. Kampioni i Superligës së Kosovës përmes një postimi në faqen...

Vdes në moshën 26-vjeçare portieri i Malit të Zi, vetëm 10 ditë më parë gëzoi kombin e tij

Radiotelevizioni i Malit të Zi (RTCG) ka dhënë lajmin e tmerrshëm mëngjesin e sotëm (e shtunë) për shkak se ka ndërruar jetë në moshën...

Lajmet e Fundit