19.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Selimi: Ne do të triumfojmë

RexhepSelimi-vvKandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se janë në garë të ngushtë me dy subjektet kryesore politike, PDK’në e LDK’në.

Ndonëse ka pranuar se kjo garë do të jetë tejet e ngushtë, Selimi është shprehur i bindur se Lëvizja Vetëvendosje, do të triumfojë me 8 qershor.

Ai në një intervistë për gazetën Epoka e Re ka thënë se pavarësisht garës që është e fortë, Vetëvendosja do të jetë fituese.

Më Shumë

Sylvinho ka “hequr” dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas ndeshjes me Italinë

Mirlind Daku nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares. Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur...

Vëllezërit përleshen në Suharekë

Dy vëllezër  janë arrestuar  në Suharekë, pasi që janë përleshur fizikisht mes vete. Si pasojë e përleshjes, njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe...

Lajmet e Fundit