19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Pink pozon nudo për kopertinën e “Who”

Pink-nudo-whoPink është shfaqur nudo për kopertinën e revistës austriliane “Who” .

Nga fotoja duken qartë tatuazhet që ka këngëtarja ekstravagante, e cila gjithmonë befason me perfomancat dhe klipet e saj.

Ajo për revistën është shprehur se kryen aktivitete të ndryshme fizike për të pasur një trup të perfekt dhe të shëndetshëm.

Më Shumë

U vranë në ditën e parë të paqes në Kosovë, Rohde kujton dy gazetarët gjermanë

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka kujtuar 25-vjetorin e vrasjes së dy gazetarëve gjermanë Gabriel Gruner, Volker Kramer dhe përkthyesit të tyre, Senol...

Deputetët përballen me rrugaçërinë serbe, Rexhaj: Ua thamë troç se Kosova është shtet i pavarur

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Arbër Rexhaj, dhe Erxhan Galushi, kanë marrë pjesë në takimin vjetor të Përfaqësuesve të Mbrojtjes dhe Parlamentet Evropës...

Lajmet e Fundit