14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Prizren/ Arrestohet për posedim të marihuanës

Një person është arrestuar në Prizren për posedim të substancave narkotike.

Sipas raportit të Polocisë, gjatë kontrollit janë gjetur dhe janë konfiskuar gjashtë qese plastike me substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë me peshë 5.69 gramë dhe një grinder, shkruan “PrizrenPress”.

I dyshuari në kohën kur ishte ndaluar nga Policia kishte qenë duke udhëtuar me një veturë si pasagjer.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /Prizrenpress.com/

Më Shumë

Totaj fton konferencë të jashtëzakonshme

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka ftuar një konferencë të jashtëzakonshme. Konferenca mbahet sot në orën 15:00, në Shtëpinë e Bardhë. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/

Prizreni pritet që do të behet me ngrohtore |Video

Prizreni si komuna e dytë më e madhe, ende nuk ka një sistem të ngrohjes qendrore kolektive. Por, kjo pritet të ndodh përmes një...

Babait

Lajmet e Fundit