17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Prizren/ Shoferi humb kontrollin, kamioni përfundon në shtyllë

Shoferi i një kamioni është përplasur me shtyllën .

Aksidenti ka ndodhur tek Transiti i Vjetër në Prizren.

‘’Një mashkull kosovar duke drejtuar kamionin ka humbur kontrollin duke u përplasur për një shtyllë skaj rrugës, e më pas duke u ndeshur me një kamionetë. Drejtuesi i kamionit pas trajtimit mjekësor është lirua’’, njofton Policia e Kosovës. /PrizrenPress.com/

FOTOILUSTRIM

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

VIDEO | Totaj flet për qeverisjen e tij në Prizren

Në emsionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin”, Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka folur për qeverisjen e tij në komunën e Prizrenit, raporton Gazeta10. Totaj ka...

Ndërpritet seanca ndaj 4 biznesmenëve që dyshohen se me dokumente fiktive fituan tender në vlerë 1.3 milion euro

Në Gjykatën Themelore në Prizren, në seancën e së martës, mbrojtësit e të akuzuarve Gent Pupa, Shahin Skeja dhe Bekim Syla, avokatët Naim Rudari,...

Lajmet e Fundit