6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Prizrenasi rrah një person, gjatë arrestimit sulmon edhe policinë

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës të martën në Prizren, pasi po dyshohet për “sulm ndaj personit zyrtar”.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari ka sulmuar fizikisht një person. Gjatë arrestimit, ai ka sulmuar edhe një zyrtar policor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Lirohen katër policët e ndaluar nga Serbia, jo edhe Jankoviq

Katër policët e Kosovës, të cilët janë ndaluar që nga dje nga autoritetet e Serbisë, janë liruar. Një gjë të tillë e bëri të...

Si u vra para syve të gruas e vajzës? – Zbulohen detaje tronditëse të vrasjes së Beqir Morinës në Prizren

Beqir Morina u vra në mënyrë mizore me dhjetë plumba në kokë para syve të bashkëshortes dhe vajzës së tij 8-vjeçare. Aktakuza e Prokurorisë Themelore...

Lajmet e Fundit