4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Prizrenasit i vidhet vetura në autolarje

Të shtunën, rreth orës 16:20 një person ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura në Prizren.

Sipas policisë ankuesi mashkull e kishte dërguar veturën në autolarje në Prizren.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se i është vjedhur vetura e tij, të cilën e kishte dërguar në autolarje. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Projekti që bëri bashkë nxënësit e “Loyola-Gymnasium” në Prizren, me ata të Shkodrës dhe Tetovës

Projektit „Kids Love Nature“ - „Fëmijët e duan natyrën“, mbështetur nga organizata gjermane GIZ, ka bërë bashkë të premten në Prizren, nxënësit e “Loyola-Gymnasium”,...

Zhduket një 14 vjeçare në Prizren

Në 14 vjeçare është zhdukur në Prizren. Rasti është lajmëruar nga vëllai në polici. Ajo është larguar nga shtëpia, por familja nuk di asgjë për të....

Lajmet e Fundit