3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Aksident në Landovicë të Prizrenit, lëndohet vozitësi

Një aksident ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Është lënduar vozitësi i veturës.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

“Ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy automjeteve me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar njëri prej drejtuesve të automjetit dhe një pasagjer. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Prizren: Nën ndikimin e alkoolit një grua sulmon një burrë në kafiteri

Gjatë ditës së djeshme një burrë në Prizren është sulmuar nga një grua e cila ishte nën ndikimin e alkoolit. Rasti sipas policisë ka ndodhur...

E dashura e Kanye West, Juliana Nalu nuk lë vend për imagjinatë në veshjen me rrjetë

E dashura e re e Kanye West, Juliana Nalu, i la pak vend imagjinatës të dielën (20 nëntor), teksa doli për të festuar me...

Lajmet e Fundit