5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Qeqa Krelani rrëfen momentin e vështirë: Babai më ndërroi jetë në duar për 5 minuta

Qeqa Krelani në emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora rrëfeu m shumë rreth jetës së saj private.

Më Shumë

Propozimi franko-gjerman në dy faza, mashtrim ordiner!

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Kujt t’i besohet: Qytetarët e Kosovës, në mungesë të informatave zyrtare po bombardohen me propozime të ndryshëm që lëshohen si...

Rrahje në një lokal në Prizren, përfshihen dy femra dhe një mashkull

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në një lokal në Prizren.   Sipas raportit të policisë thuhet se rrahja ka ndodhur mes dy femrave dhe...

Lajmet e Fundit