23.8 C
Prizren
E shtunë, 13 Prill, 2024

Qeqa Krelani rrëfen momentin e vështirë: Babai më ndërroi jetë në duar për 5 minuta

Qeqa Krelani në emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora rrëfeu m shumë rreth jetës së saj private.

Më Shumë

Hapet në Prizren edicioni parë i Shkollës për Diplomaci të Diasporës

Në Prizren u hap edicioni i parë i Shkollës për Diplomaci të Diasporës, organizuar nga Akademia Diplomatike e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe...

Policia shqipton mbi një mijë e 800 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1873 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Lajmet e Fundit