13.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Radiodiagnostic ++Center në Prizren(Video)

Në Prizren është hapur qendra e diastifikimit Radiodiagnostic ++Center, e cila posedon teknologjinë e përparuar Tesla 1.5 MRI 32 Kanale dhe CT Tomografi 64 prerje.

Radiodiagnostic Center, gjendet në rrugën “William Wolker”(përballë ETC-së).

Tel: 045 630 111 dhe 045 630 299.

Tel: 045 630 111 dhe 045 630 299.

Italia do të prodhojë së bashku me Britaninë dhe Japoninë, aeroplanë të rinj luftarakë

Italia ka njoftuar se do të jetë partner i barabartë në programin luftarak të gjeneratës së ardhshme me Britaninë e Madhe dhe Japoninë, pasi...

Arrestohet një serb i dyshuar për vrasjen e tre shqiptarëve civilë gjatë luftës në Prizren

Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar M.P, serb i dyshuar se ka kryer krime lufte në një lagje në Prizren gjatë...

Lajmet e Fundit