6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Rahovec: Edhe pse ia shqyen fanellën gjyqtari nuk tërhiqet por vazhdon të shpërndajë kartona

Si duket në ditën e djeshme nuk pati dhunë veç në Gjilan, ku u sulmua portieri i Ballkanit Stivi Frashëri nga tifozët gjilanas.

Por, dhunë pati edhe në Rahovec në ndeshjen e ligës së tretë Bashkimi – Besa.

Aty, u sulmua gjyqtari i ndeshjes.

Pavarësisht se iu shqye fanella, ai vazhdoi duke shpërdarë kartonë të verdhë dhe të kuq për futbollistët.

Më Shumë

Ish-sulmuesi i Interit u nda me bashkëshorten e tij 24 ditë pas martesës

Ndeshjet e Kupës së Botës bëhen shkak për ndarjen e ish-sulmuesit të Interit me bashkëshorten e tij pas 24 ditësh martesë. Vetëm kaq zgjati martesa...

“Ta ha zemrën” – Momenti kur Xhaka i drejtohet në shqip Shaqirit pas golit ndaj Serbisë

Zvicra e mposhti Serbinë 3:2 në kuadër të grupeve në Kupën e Botës dhe kjo fitore doli të ishte një festë për shqiptarët anembanë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit