16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Rahovec, tre persona të lënduar mbesin në Spital, shtatë lirohen pas mjekimit

Siç merr vesh Koha Ditore, 7 nga 10 personat e lënduar në Ratkoc të Rahovecit janë liruar nga Spitali i Gjakovës, pas trajtimit mjekësor që kanë marrë.

Ndërkaq tre të tjerë po vazhdojnë mjekimin në këtë Spital, në Kirurgji, për shkak të djegieve që kanë pësuar.

Prishtina dhe Liria ndahen në paqe

Prishtina dhe Liria kanë ndarë pikët, në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës, pasi ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin e parë...

ATK ndryshon procedurat e pajisjes me Vërtetim Tatimor

Administrata Tatimore e Kosovës, ju njofton se bazuar në Ligjin në fuqi për Administratën Tatimore dhe Procedurat, si dhe në përputhje me Ligjin Nr....

Lajmet e Fundit