12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Raportohet e zhdukur një vajzë në Suharekë

Një vajzë në Suharekë është raportuar e zhdukur që nga data 11 tetor.

Sipas njoftimit nga Policia rasti është raportuar të mërkurën, derisa është bërë e ditur se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Policia ka thënë se rasti është në procedurë hetimore.

Më Shumë

E rëndë! Goditet me grusht dhe gjakoset Sali Berisha

Kryedemokrati Sali Berisha është qëlluar me grusht. Ngjarja ka ndodhur në momentin që Berisha po ecte me kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta në...

Pezullohet vendimi i Qeverisë për uljen e pagave të gjyqtarëve

Gjykata Themelore e Prishtinës ka pezulluar vendimin e Qeverisë për zvogëlimin e pagave të gjyqtareve dhe prokurorëve. Paparaci nga burimet  ka mësuar se vendimi nga...

Lajmet e Fundit