19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Raportohet e zhdukur një vajzë në Suharekë

Një vajzë në Suharekë është raportuar e zhdukur që nga data 11 tetor.

Sipas njoftimit nga Policia rasti është raportuar të mërkurën, derisa është bërë e ditur se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Policia ka thënë se rasti është në procedurë hetimore.

Më Shumë

Theret me thikë një person në Suharekë

Një  person ka pësuar lëndime trupore në Suharekë,  pasi që  është qëlluar me thikë nga persona të panjohur. Viktima është dërguar menjëherë për trajtim mjekësor. Policia...

Osmani: Lidhja e Prizrenit, organizim kulmor për çlirimin e trojeve tona

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka folur për rëndësinë historike të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, i mbajtur 146 vjet më parë. Ajo për këtë ngjarje,...

Lajmet e Fundit